Breadcrumbs
single

ROZPIS TRÉNINGOV 1

Informácie k tréningovému procesu od pondelka 19.10.2020.

Tréningy budú prebiehať v skupinkách 6 ľudí v konkrétny čas na konkrétnom ihrisku – tzv. „okná". V tejto súvislosti vám zasielame zdieľaný google dokument, do ktorého môžete zapísať svoje dieťa na konkrétny čas.

ZAPISOVANIE na tréningy nájdete v zdieľanom dokumente google, ktorý Vám bol zaslaný emailom. /UZAVRETÉ/
Je možné, ak jeden rodič zapíše do jedného „okna" viacerých /samozrejme, po konzultácií s rodičom iného zapísaného dieťaťa, aby sa nestalo, že o tom nebude vedieť a zbytočne sa vyblokuje tréningové okno/. Jednotlivé kategórie sú rozdelené v záložkach samostatne v tomto zdieľanom dokumente.

ZAPÍSANIE do zoznamu je potrebné vyplniť do nedele 17:00 !!! - /Zapisovanie je UZAVRETÉ pre týždeň 19. až 25. október 2020/

Pri tréningoch /okrem predprípravky/, kde bude na výber možnosť napr. umelé ihrisko – telocvičňa bude zachovaný kolobeh posúvania priestoru pre konkrétnu skupinu. /Príklad v utorok je na umelej skupina 1 a skupina 2 v telocvični, vo štvrtok sa to posunie a skupina 1 bude v telocvični a skupina 2 na umelej/. Na umelom ihrisku je dokončené osvetlenie, preto je možné trénovať aj po zotmení. KOLOBEH bude v poradí TELOCVIČŇA - UMELÉ - VEĽKÉ, prípadne TELOCVIČŇA - UMELÉ , UMELÉ - VEĽKÉ, atď. Z tohto dôvodu sa bude trénovať za každého počasia. /okrem predprípravky, ktorá bude iba v telocvični/.

Tréningy sa budú konať presne podľa tohto harmonogramu a zapísaného zoznamu. Preto vás prosíme o dodržanie presného času. Tréningová jednotka bude trvať 45 minút a 15 minút bude určených na výmenu skupiny. Tréner po každom tréningu vyprevadí ku vchodu jednu skupinku a ďalšia ktorá ich nahradí si prevezme /vždy 5 - 10 minút pred tréningom/ následne sa vstup zavrie a opäť sa otvorí až pri ďalšej skupine. Preto Vás prosíme o dodržanie konkrétneho času, pretože tréner už nebude opakovane otvárať vstup aby neukrátil danú skupinu o tréningový čas a v tejto súvislosti sa môže stať, že pri meškaní zmeškáte svoje „okno" tréningu.

V prípade, ak v jednom okne bude menej hráčov /1-2-3/, budeme to operatívne riešiť tak, aby bolo jedno 5 členné okno zaplnené a po konzultácií môže dôjsť k presunutiu do iného okna.

Vstup na trávnaté ihrisko a umelé ihrisko bude pri bráne na zadnom parkovisku. Vstup do telocvične bude pri dverách vstupu do telocvične.

Naďalej platí zákaz vstupu a sprievodu rodičov, divákov, súrodencov atď. Hráč musí mať svoju vlastnú fľašu na pitie označenú svojim menom. Šatňa bude k dispozícii iba na krátky čas /5 min/, prezutie sa a zloženie si zimných vecí – je vhodné, aby hráči chodili prezlečení.

Pri tréningu nebude potrebné mať nasadené rúško. Rúško je ale potrebné mať pri príchode, do areálu ale aj pri vstupe do vnútorných priestorov, nakoľko je od 15.10. rúško povinné už aj v exteriéri.

Celé usmernenie SFZ spracované v zmysle úradu verejného zdravotníctva si môžete prečítať na stránke tu ->  USMERNENIE SFZ

 

Partneri

Top