Breadcrumbs
single

ROZPIS TRÉNINGOV 2

Informácie k tréningovému procesu od utorka 3.11.2020.

Tréningy je opäť možné realizovať ako pri posledných nariadeniach z 15.10. a to v skupinkách po 6.

Tréningy budú opäť prebiehať v skupinkách 6 ľudí /5 hráčov + tréner/ v konkrétny čas na konkrétnom ihrisku v tzv. „okne“. V tejto súvislosti vám zasielame zdieľaný google dokument, do ktorého môžete zapísať svoje dieťa na konkrétny čas.

ZAPISOVANIE na tréningy nájdete v zdieľanom dokumente google, ktorý Vám bol zaslaný emailom. /UZAVRETÉ/
Je možné, ak jeden rodič zapíše do jedného „okna“ viacerých /samozrejme, po konzultácií s rodičom iného zapísaného dieťaťa, aby sa nestalo, že o tom nebude vedieť a zbytočne sa vyblokuje tréningové okno/. Okrem zapisovania, prosím, nič v dokumente nemente a nikoho nemažte. Jednotlivé kategórie sú rozdelené v záložkach samostatne v tomto zdieľanom dokumente.

ZAPÍSANIE do zoznamu je potrebné vyplniť do pondelka 22:00 !!! - /Zapisovanie je UZAVRETÉ pre týždeň 3. až 6. november 2020/

Z tohto dôvodu budú kategórie U19, U15, U13 a U11 trénovať na umelom ihrisku za každého počasia. Kategórie U10, U9, U8, U7 a mladší iba v telocvični.

Pri vstupe na tréning je potrebné aby sa hráč nad 10 rokov preukázal originálom certifikátu o negatívnom výsledku, ktorý obdržal počas celoplošného testovania. Hráč do 10 rokov vrátane, ktorý sa testovania nemusel zúčastniť, sa preukáže aspoň kópiou negatívneho certifikátu rodiča, s ktorým žije v jednej domácnosti. Hráčom bez certifikátu nebude umožnený vstup na tréning z dôvodu ochrany zdravia ostatných spoluhráčov. /Požadujeme na základe vyhlášky č.16 UVZ SR, a stanoviska úradu na ochranu osobných údajov, keďže stále platí núdzový stav vyhlásený vládou SR./

Všetci naši tréneri majú negatívny certifikát - priestor školy ako aj telocvične prebehli kompletnou dezinfekciou a dnes sa ešte realizuje čistenie priestoru ozónom. 

Tréningy sa budú konať presne podľa tohto harmonogramu a zapísaného zoznamu. Preto vás prosíme o dodržanie presného času. Tréningová jednotka bude trvať 45 minút a 15 minút bude určených na výmenu skupiny. Tréner po každom tréningu vyprevadí ku vchodu jednu skupinku a ďalšia ktorá ich nahradí si prevezme /vždy 5 - 10 minút pred tréningom/ následne sa vstup zavrie a opäť sa otvorí až pri ďalšej skupine. Preto Vás prosíme o dodržanie konkrétneho času, pretože tréner už nebude opakovane otvárať vstup aby neukrátil danú skupinu o tréningový čas a v tejto súvislosti sa môže stať, že pri meškaní zmeškáte svoje „okno“ tréningu.

V prípade, ak v jednom okne bude menej hráčov /1-2-3/, budeme to operatívne riešiť tak, aby bolo jedno 5 členné okno zaplnené a po konzultácií môže dôjsť k presunutiu do iného okna. Zverejníme najneskôr v utorok ráno.

Vstup na umelé ihrisko bude pri bráne na zadnom parkovisku. Vstup do telocvične bude pri dverách vstupu do telocvične.

Naďalej platí zákaz vstupu a sprievodu rodičov, divákov, súrodencov atď. Hráč musí mať svoju vlastnú fľašu na pitie označenú svojim menom. Šatňa bude k dispozícii iba na krátky čas /5 min/, prezutie sa a zloženie si zimných vecí – preto odporúčame, aby hráči chodili prezlečení.

Pri tréningu nebude potrebné mať nasadené rúško. Rúško je ale potrebné mať pri príchode, do areálu ale aj pri vstupe do vnútorných priestorov, nakoľko je od 15.10. rúško povinné už aj v exteriéri.

s pozdravom
BENECOL Košice

Partneri

Top