Breadcrumbs
single

ROZPIS TRÉNINGOV 3

Dobrý deň,
opätovne vám zasielame informácie k tréningovému procesu od pondelka 9.11.2020. Pokyny ostávajú rovnaké ako boli pred týždňom.

ZAPISOVANIE na tréningy nájdete v zdieľanom dokumente google tu, ktorý bol všetkým našim hráčom zaslaný emailom.
ZAPÍSANIE do zoznamu je potrebné vyplniť do nedele 8.11. do 18:00 !!! /Zapisovanie je UZAVRETÉ pre týždeň 9. až 13. november 2020/

Z tohto dôvodu budú kategórie U19, U15, U13 a U11 trénovať na umelom ihrisku za každého počasia. Kategórie U10, U9, U8, U7 a mladší iba v telocvični. Tréningy sa budú konať presne podľa tohto harmonogramu a zapísaného zoznamu. Preto vás prosíme o dodržanie presného času. Vstup je najneskôr 5 min pred začiatkom tréningu. Prosíme Vás aby ste sa nezapisovali ak sa tréningu nezúčastnite, pretože sa zbytočne blokuje okno pre tých čo sa tréningu zúčastnia. V prípade ak ste sa ale zapísali a cez týždeň sa z nevyhnutných dôvodov sa nezúčastnite, je nutné ospravedlnenie u trénera Reného Babušíka a my následne operatívne vieme doplniť na vaše miesto iného hráča.

Preukazovanie CERTIFIKÁTOM z prvého testovania pokračuje až do 14.11. kým vláda SR nerozhodne inak. Ak certifikát nevlastníte, môžete ho získať bezplatne aj tento víkend na troch odberných miestach v meste - Magistrát mesta, Tesco na Jazere a Kaufland pri Hornbachu.
Pri vstupe na tréning je potrebné aby sa hráč nad 10 rokov preukázal originálom certifikátu o negatívnom výsledku z testovania, ktorý obdržal počas celoplošného prvého testovania alebo dolnkového druhého. Hráč do 10 rokov vrátane, ktorý sa testovania nemusel zúčastniť, sa preukáže aspoň kópiou negatívneho certifikátu rodiča, s ktorým žije v jednej domácnosti. Hráčom bez certifikátu nebude umožnený vstup na tréning z dôvodu ochrany zdravia ostatných spoluhráčov. /Požadujeme na základe vyhlášky č.16 UVZ SR, a stanoviska úradu na ochranu osobných údajov, keďže stále platí núdzový stav vyhlásený vládou SR./

V prípade, ak v jednom okne bude menej hráčov /1-2-3/, budeme to operatívne riešiť tak, aby bolo jedno 5 členné okno zaplnené a po konzultácií môže dôjsť k presunutiu do iného okna. Kompletný zoznam pre tento týždeň zverejníme najneskôr v pondelok ráno.

Vstup na umelé ihrisko bude pri bráne na zadnom parkovisku. Vstup do telocvične bude pri dverách vstupu do telocvične. Najneskôr 5 min pred tréningom.

Naďalej platí zákaz vstupu a sprievodu rodičov, divákov, súrodencov atď. Hráč musí mať svoju vlastnú fľašu na pitie označenú svojim menom. Šatňa bude k dispozícii iba na krátky čas, prezutie sa a zloženie si zimných vecí – preto odporúčame, aby hráči chodili prezlečení.

s pozdravom
BENECOL Košice

Partneri

Top