Breadcrumbs
single

TRÉNINGY OD 10.5.2021

Od pondelka 10.5. sa mesto Košice nachádza v ružovej fáze a tým dochádzka k ďalšiemu uvoľneniu. Pre nás ako športový klub registrovaný pod športovým klubom to znamená hlavne zvýšenie počtu hráčov na sektor čo v našom prípade nebude potrebné kedže v exteriéri je možné mať naraz 50 detí a v interiéri 25 detí. Čiže pri najmenších kategóriach v prípade zlého počasia je možné využiť telocvičňu. Rozhodnutie je vždy na trénerovi, ale tréningy sa u nás kvôli počasiu nerušia, treba mať nachystané veci aj dnu a von. Je už možné vykonávať akúkoľvek tréningovú aktivitu, aj si zahrať futbal. Uvoľnili sa už opatrenia aj v prípade používania šatní a spŕch, ktoré sú povolené, akurát v interiéri je stále potrebné mať respirátor/rúško. Všetko stále musí prebiehať bez prítomnosti verejnosti, rodičov či iných osôb, s výnimkou trénerov a organizačného tímu. 

Vždy aktuálne športové opatrenia nájdete v covid športovom automate - www.covidsport.sk
Zároveň v priloženom linku SFZ nájdete dovysvetlenie všetkých opatrení pre futbal samostatne - Usmernenie SFZ od 10.5.
Predbežný plán uvolňovania hovorí aj o dohratí jesenných zápasov na prelome mesiaca máj a jún.

TÁBOR, SÚSTREDENIE - Väčšina z Vás sa pýtala informácie k letu, opäť plánujeme organizovať denný tábor v mesiaci júl /prvé dva resp. tri týždne podľa záujmu/. Zároveň skúmame možnosti organizácie aspoň krátkeho pobytového sústredenia  /cca 4 dni - 3 noci/ keďže tento rok v zime to nebolo možné. O všetkom Vás včas budeme informovať na prelome mája a júna.

KLUBOVÉ OBLEČENIE - Plánujeme zrealizovať objednávku dresov a súprav, preto ak máte záujem napr. o nový dres s rovnakým číslom aké ste už mali, prípadne súpravu. Informujte nás emailom na benecol@benecol.sk Veľkostnú tabuľku nájdete na našej stránke v záložke "dokumenty" - Klubové oblečenie a štulpne /veľkosť dresov - 116, 128, 140, 152, 164, 176, S, M, L, XL/ Objednávky uzatvárame o týždeň v nedeľu 16.5. 

Zaujímavosťou pre niektorých môže byť aj eshop s našimi klubovými vecami, ktorý nájdete tu - STRÁNKA S ESHOPOM

Partneri

Top