Breadcrumbs
single

ZÁPIS - športové triedy

Tento rok opäť organizujeme zápis do športových tried od prvého ročníka, ktoré realizujeme spoločne so ZŠ Postupimská. Škola už tretí rok prechádza dôkladnou obmenou a je na ceste konkurovať najlepším školám v Košiciach. Veď od nástupu nového vedenia v roku 2019 už v hodnotení rebríčku škôl na I. stupni predbehla aj dve furčianske školy a umiestnila sa na 3 mieste z 5 škôl furče /INEKO 2021/.
 
Okrem klasického zápisu do prvého ročníka je možnosť doplniť existujúce triedy športovej prípravy hráčmi nášho klubu a to v 2., 3., a 4. ročníku od nového školského roka 2022/2023
 
Športová príprava sa nerealizuje na úkor žiadných hodín iných predmetov, je to pohybová všestranná príprava ako samostatný predmet naviac oproti klasickej triede čo je hlavným benefitom tejto triedy. Športová príprava sa realizuje v rozsahu 3 hodiny týždenne ako výchovno vzdelávací proces školy. Športové triedy realizujeme so ZŠ Postupimská ako jediná ZŠ na sídlisku Dargovských hrdinov. Triedy sú zmiešané a navštevujú ich aj dievčatá.
 
Všetky informácie o zápise nájdete tu - ZÁPIS
Všetky informácie o športových triedach nájdete tu - ŠPORTOVÁ TRIEDA
 
Športovú prípravu vedie naša trénerka Kiti Chovancová, ktorá Vám rada zodpovie akékoľvek ďalšie otázky - 0944 978 387

Partneri

Top